Časopis za pokrajino Posavje
25.06.2026
POSAVSKI OBZORNIK
novi
arhiv

Tri medalje za TD Sokol Brežice na državnem prvenstvu

Objavljeno: Ponedeljek, 30.11.-0001    Rubrika: Ostali športi
Tri medalje za TD Sokol Brežice na državnem prvenstvu V soboto, 29. 10. 2009, je v Mariboru potekalo državno prvenstvo v obveznih vajah za dečke v športni gimnastiki v tekmovalnem A programu. Dečki TD Sokol Brežice so tekmovali v dvorani Partizan Center. Ekipa OV1 v postavi Erik Štromberger, Beni Kunst, Aleksander Kunst, David Povh, Nejc Ribič in Boris Milošević je zasedla skupinsko drugo mesto. Najboljši med njimi Erik Štromberger je posamično zasedel tretje mesto. V višjem nivoju OV2 se je tekme udeležil tudi Matija Kajs, ki je v močni konkurenci v mnogoboju šestih orodij zasedel odlično tretje mesto.S temi rezultati so mladi upravičili pričakovanja svojih trenerjev in dokazali, da v Brežicah raste nova »zlata generacija«, katere čas šele prihaja.
« Nazaj na seznam