Dobri igralci namiznega tenisa niso doma samo na Kitajskem - tudi v Sloveniji jih najdemo. Na zelo borbenem turnirju namiznega tenisa, ki se je odvijal 20. februarja v telovadnici OŠ Boštanj, se je pomerila ekipa Sevnica - Boštanj proti ekipi Društvo za šport in rekreacijo, Sekcija namiznega tenisa Mežica.
Domačini so se srčno borili za vsako zmago - niso popuščali niti nežnejšemu spolu nasprotne ekipe. Na koncu so prepričljivo zmagali z rezultatom 20:5 in zasluženo pridobili prehodni pokal. Skupina iz Mežice je že napovedala napeto povratno srečanje na Koroškem. Barve Posavja in sevniške občine so na turnirju namiznega tenisa v Boštanju uspešno predstavljali rekreativci namiznoteniške ekipe Sevnica - Boštanj v sestavu: Viki Košar, Marko Bregar, Jože Tomažin, Damir Škerl in Ivan Rajh pod vodstvom Igorja Svažiča.S.R.