Minuli vikend sta se dva člana KTB Krško, Primož Hribšek in Iztok Keše, udeležila prvega dela usposabljanja za sodnike. Seminar je potekal v Zagorju pod okriljem Kickboxing zveze Slovenije, člana krškega kluba pa sta si zaenkrat pridobila naziv sodnik pripravnik. Z omenjeno licenco bosta lahko sodelovala na vseh uradnih tekmovanjih zveze kot sodnika pomočnika, dolgoročni cilj omenjenih članov kluba pa je samostojno sojenje v ringu na uradnih amaterskih in profesionalnih dvobojih.
V nedeljo, 7.3.2010, pa bo v sevniški športni dvorani potekalo usposabljanje za vaditelje in trenerje kickboxinga, katerega se bodo udeležili trije člani kluba, predsednik kluba pa bo na seminarju deloval tudi kot predavatelj.