Posavski strelci v državni ligi mladih nadaljujejo z uspešnimi nastopi, čeprav so na 4. turnirju v Juršincih zaradi bolezni in drugih razlogov nastopili zdesetkani. V tekmovanju kadetov in kadetinj sta 1. in 3. mesto osvojili Sevničanka Anuša Kovačič in Brežičanka Andreja Novoselič, ekipno so bili Sevničani v postavi Anuša Kovačič, Nika Pirc in Rok Mrvič drugi, Brežičani v postavi Andreja Novoselič, Barbara Daskijevič in Krešimir Blažević pa tretji.
V skupni uvrstitvi slednji še naprej ostajajo na 2. mestu, Sevničani pa so četrti. Stopničke niso Posavcem ušle niti v mladinski konkurenci. Najvišje, na 2. mesto, sta se zavihtela Klemen Juvan iz SD Marok Sevnica ter ekipa iz Brežic, ki je nastopila v postavi Simona Molan, Katarina Žniderič in Gašper Sotler. Posamezno sta Molanova in Žnideričeva pristali na tretjem in četrtem mestu. V skupni uvrstitvi pred zadnjim turnirjem ekipa Brežičanov še naprej ostaja v vodstvu, medtem ko so Sevničani s točko prednosti pred Trebanjci tretji, med posameznicami pa Molanova in Mojca Kolman iz Sevnice zasedata 2. in 3. mesto. Pri fantih enaki mesti branita Klemen Juvan in Karlo Fundak iz Brežic.
Foto: Mirko Ognjenovič (SD Marok Sevnica)