Z včerajšnjim prvim pomladnim dnem se je uradno odprla tudi sezona za številne motoriste in v želji po varni vožnji je včeraj potekalo po zaključku dopoldanske nedeljske maše »žegnanje« motoristov in njihovih jeklenih konjičkov, ki so veselo hrumeli pred cerkvijo v Boštanju.
Blagoslov je številnim zbranim motoristom in motoristkam podelil boštanjski župnik Fonzi Žibert, ki je vsem zbranim zaželel tudi varno in prijetno vožnjo.
S.R.