Motoristični klub Škorpion je zopet priredil že tradicionalni zimski piknik. Z veliko truda, zaradi snega in poledenele ceste, so vseeno privabili veliko motoristov in motoristk iz ostalih klubov. Ob veselem igranju kitarista, dobrem vzdušju ter obilici hrane in pijače se je piknik zavlekel do jutranjih ur.
A. H.