V soboto, 27.2., so se člani Prostovoljnega gasilskega društva Leskovec v zgodnjih jutranjih urah odpravili na smučanje na Areh. Imeli so prijetno smuko, saj jih je na belih strminah pričakalo sonce. Vsi člani, ki se niso odločili za spust po belih strminah, so uživali v sprehodih po naravi.
Njihov dan pa je popestril tudi harmonikar Janez. V društvu so se za skupen smučarski izlet odločili, da nagradijo člane za njihovo delo in dosežke na tekmovanjih v preteklem letu, zato upajo, da bodo taka druženja postala tradicija.