V četrtek, 28. 5., smo na igrišču pripravili družabno srečanje s starši in otroki, ki so vključeni v vrtec pod geslom »Razgibajmo se skupaj«. Za ogrevanje je učiteljica Metka Škrbina Rozman vse udeležence dobro razgibala in ogrela. Nadaljevali smo z različnimi športnimi aktivnostmi (skok v daljino, igre s padalom, poligon, hoja na hoduljah, prevažanje žog s samokolnico - za najmlajše).
Za zaključek so po štirje starši iz vsake skupine tekmovali v različnih tekmovalnih igrah. Zmagali so starši iz skupine Polžki. Ravnatelj je ob koncu podelil simbolične medalje vsem staršem, ki so tekmovali v tekmovalnih igrah. Vzgojiteljice pa so vsem otrokom razdelile medalje, ker so se udeležili športnega dogodka. Na koncu smo se posladkali s sladoledom, jabolki in sokom. Športnega dogodka se je udeležilo veliko staršev in otrok. Na fotografiji je vidno, kako so starši in otroci uživali ob športnih igrah. S tem dogodkom smo zaključili skupna druženja v letošnjem šolskem letu.
Darinka Tomažin