Danes točno opoldne so na parkirnem prostoru pri sevniški pošti zaplesali četvorko učenci zaključnih razredov OŠ Sava Kladnika Sevnica. Nastopajoče so s kratkim pozdravnim nagovorom pozdravili ravnateljica OŠ Sava Kladnika Jelka Slukan, ravnateljica OŠ Mirna na Dolenjskem Anica Marinčič in župan občine Sevnica Srečko Ocvirk.
Četvorko so plesali pari v poljubno izbranem številu, in sicer tako, da so si pari(fantje so bili oblečeni v zelene majice, dekleta v bele) stali nasproti v dveh vrstah - posamezne slike in figure je napovedovala učiteljica plesa Maja, plesni vodja. Pari so zelo lepo sledili navodilom za plesni korak in za njihov prijeten nastop so jih gledalci, ki se jih je zbralo lepo število, nagradili z aplavzom.
Vabljeni še k ogledu fotogalerije.S.R.