Turistično društvo Kapele praznovalo 60 let delovanja
Objavljeno:
Četrtek, 25.06.2026 Rubrika:
PANORAMA Redakcija

Predsednik TD Kapele Robert Lubšina in podžupan Bogdan Pavlošnik, ki je izročil plaketo Občine Brežice
Minuli petek je
60 let delovanja praznovalo
Turistično društvo Kapele. Podelili so tudi zahvale tistim, ki so še posebej pomagali pri uveljavitvi društva, ki je še posebej zaživelo v zadnjih letih.
Prireditve se je udeležil tudi podžupan Občine Brežice
Bogdan Palovšnik, ki je dejal: »60 let lepega dela in veliko rezultatov potrjuje, da ste eno najprodornejših turističnih društev v naši občini, ki jo kot promotor tudi dobro zastopate. Po vaših uspehih je jasno, da ste velik dejavnik tudi v svoji krajevni skupnosti, kar je dokaz dobrega dela.« Palovšnik je kasneje v imenu Občine Brežice podelil plaketo za uspešno delovanje, ki jo je prevzel predsednik TD Kapele
Robert Lubšina.

Lubšina ter predstavnica TZ Slovenije in domačinka Milena Vranetič
V imenu Turistične zveze Slovenije je nekaj besed podpore in zahvale delila tudi sokrajanka in članica upravnega odbora TZ Slovenije
Milena Vranetič. Zahvale za uspešno sodelovanje s Turističnim društvom Kapele so prejeli
Franc Vranetič, Milena Vranetič
, PGD Kapele, Župnija Kapele, PŠ Kapele, KS Kapele, OTZ Brežice, KD Kapele, PGD Bizeljsko in
Občina Brežice. Dogodek se je nadaljeval s tradicionalno prireditvijo
Prid pele f Kapele, ki so jo popestrili člani
Ansambla Hervol in
Brigita Šuler.

Na letošnji prireditvi Prid pele f Kapele je nastopila tudi Brigita Šuler.
L. G. S.
#povezujemoposavje