V četrtek dopoldne je bil za uporabnike in zaposlene Zavoda skupaj zmoremo prav poseben dan. Zbrali smo se v prijetnem in umirjenem ambientu nekdanjega samostana v Krškem, kjer smo gostili Bojano Zevnik iz Državnega zbora Republike Slovenije.
Na izjemno preprost, topel in življenjski način nam je približala delovanje parlamenta. Iskreno priznamo, da smo izvedeli ogromno novega. Iz srca se zahvaljujemo izvajalki za izvedeno predstavitev. Hvala tudi vsem prisotnim za aktivno sodelovanje ter odprto in konstruktivno debato. Skupaj zmoremo več!