Nevarna kolesarska infrastruktura v Brežicah
Objavljeno:
Četrtek, 09.08.2018 Rubrika:
Prejeli smo Bralci pišejo

Foto: arhiv PO
Prometna varnost za kolesarje se je v nekaterih delih Brežic nevarno poslabšala in ne izboljšala, zatrjuje
Ernest Sečen, ki se je s poslanim obsežnim tekstovnim in slikovnim gradivom obrnil tudi na predstavnike medijev v upanju, da bo s svojim prikazom določenih neustreznih, neprimernih in zelo nevarnih situacij pri urejanju prometa kolesarjev na območju Brežic vsaj malo pripomogel k izboljšanju prometne varnosti.
Podrobneje o Sečnovih izpostavljenih nevarnostih za kolesarje si oglejte in preberite
tukaj. Avtor na začetku sicer navaja, da so brežiški svetniki na zadnji, majski seji v prvem branju obravnavali predlog odloka o spremembah in dopolnitvah odloka o ureditvi cestnega prometa v občini Brežice, a je občinski svet, ker je zmanjkalo časa, to točko prestavil na naslednjo sejo, ki bo predvidoma septembra.
R. R.