14.05.2024

Brežiški kadeti remizirali z Ormožani

Objavljeno: Ponedeljek, 29.01.2018    Rubrika: Rokomet Sporočilo
Za kadeti rokometnega kluba Brežice je 2. kolo polfinalne skupine državnega prvenstva. Tokrat so fantje gostili vrstnike iz Ormoža.

Po malce nervoznih uvodnih minutah sta se ekipi vseskozi menjavali v vodstvu vse do rezultata 7:7, ko so se gostje odlepili na 2 do 3 gole razlike. Domačim igralcem nikakor ni stekla igra v obrambi, saj so gosti prelahko prihajali do zadetkov. Ob tem pa so imeli gostje v vratih tudi razpoloženega vratarja, ki je ubranil kar nekaj sto odstotnih strelov domače ekipe. A kljub vsemu so Brežičani uspeli strniti vrste in v 50. minuti izenačiti rezultat, vendar so si  gostje 5 minut kasneje zopet priigrali prednost 3 zadetkov, kar pa ni zadostovalo za zmago, saj so Brežičani s spremenjeno obrambo in veliko borbenostjo rezultat v zadnji minuti izenačili na končnih 26:26. Naslednji vikend gredo Brežičani v goste k ekipi MRK Krka Novo mesto.

Vir: RK Brežice