2.02.2023

Članska ekipa morala priznati premoč Slovenj Gradcu

Objavljeno: Četrtek, 03.11.2022    Rubrika: Rokomet Sporočilo
RK Dobova FOTO 3.11.2022
Včeraj so na domači tekmi v Dobovi rokometaši pokazali borbeno igro proti ekipi RK Slovenj Gradec. Domačini so v 29. minuti prvič povedli, dobili polčas 12:11, vendar se na koncu vendarle ni izšlo. Z rezultatom 25:29 je zmagala gostujoča ekipa.

»Na žalost smo danes tekmo izgubili s slabim začetkom tako v prvem kot v drugem polčasu. V prvem polčasu smo se uspeli vrniti. Na začetku drugega polčasa so se gostitelji odlepili za 5 golov. Skozi drugi polčas smo jih lovili, ampak kljub borbi in bučnem spodbujanju domačih navijačev v dvorani nam preobrat ni uspel,« je povedal najučinkovitejši domači igralec tekme Ignjat Nešić.
RK DOBOVA FOTO 2 3.11.2022

Dobovska arena vas, drage navijače, vljudno vabi že v sredo, 9. 11. 2022, ko bo na sporedu pokalna tekma proti močni ekipi Velenja.

Vir: MRD Dobova