28.04.2024

Pripravljalne tekme Brežičank

Objavljeno: Ponedeljek, 30.11.-0001    Rubrika: Rokomet

Igralke ŽRK Brežice nadaljujejo z igranjem pripravljalnih tekem za novo sezono. V sredo je v Brežicah gostovala ekipa ŽRK VELIKA GORICA iz sosednje Hrvaške. Redni del tekme se je končal z neodločenim izidom 22:22, po 5-minutnem podaljšku pa so tekmo dobile gostje iz Velike Gorice s 25:22.

Nastopile so: Krošelj, Markovič S. 3, Kožar 1, Predanič 2, Hotko 3, Suban, Beribak 2, Markovič P.1, Medved M. 3, Babnik 1, Zorko 2, Lipej, Budič 1, Verstovšek 1, Simončič 1, Medved K.1, Smrekar, Gramc.

V PETEK S KRKOV petek pa je v Brežice prišla ena najboljših ženskih ekip v državi, ekipa ŽRK KRKA NOVO MESTO. Novomeščanke so si na polčas priigrale po 10 zadetkov prednosti, tako da je bil končni rezultat 22 : 42.Nastopile so: Krošelj, Rekič, Markovič S., Kožar 1, Predanič 2, Hotko 6, Suban, Beribak 2, Markovič P., Medved M. 1, Babnik, Zorko 1, Lipej 1, Budič 1, Verstovšek, Simončič 1, Medved K. 4, Smrekar 2, Gramc, Geč.

Po končanem rednem delu sta igrali en polčas še mladinski postavi, za Brežičanke pa so zadele Babnik 1, Verstovšek 1, Beribak 1, Budič 3, Rekič 2.